Seiseta KERATIN FUSION Extension
Boven aan iedere hairextension zit een dun laagje keratine dat perfect samensmelt in het eigen haar, doordat keratine een natuurlijke bouwsteen van het haar is. Keratin hairextensions kunnen in het haar worden aangebracht met een warmtetang of met de Seiseta Hot Fusion.
Seiseta maakt gebruik van exclusieve Remy-kwaliteit haar. Deze kwaliteit betekent dat alle haarschubben in dezelfde richting lopen. Hierdoor zal het haar minder knopen, zal het zacht en glad aanvoelen en is hierdoor ook makkelijk te borstelen.
Seiseta Keratin Fusion is verkrijgbaar;
- Inhoud verpakking is 25 haarlokken
- Verpakking 40-45 cm voeg je 17,5 gram haar toe
- Verpakking 50-55 cm voeg je 20 gram haar toe
- Verpakking 55-60 cm voeg je 25 gram haar toe
Hoeveel heb ik nodig?
- Voor een “VOLUME EFFECT” adviseren wij 2/3 verpakkingen.
- Voor een “FULL HEAD” adviseren wij 6/7 verpakkingen.
Verzorgong van Seisset Keratine Fusion Extensions;
Je wil jouw Seiseta extensions natuurlijk zo lang mogelijk mooi houden. Daarom is het aan te raden om gebruik te maken van speciale verzorgingsproducten, zoals; Seiseta Hydr8 Leave-in Treatment, Seiseta Clarifying Shampoo en Seiseta Mask. Met deze verzorgingsproducten houd je de Extensions in optimale conditie en kun je langer genieten van je haar verlenging.
- Verwachte levertijd 1-3 werkdagen.